Contacte comerciale

Peste 25 de ani de activitate
140 de angajați
3000 de centre de vânzare în toată Europa

CLIENTI CU AMĂNUNTUL

sucursala companiei BIELSK PODLASKI

 

Tel.: + 48 607 357 735,
email:biuro@hanbud-dachy.pl

 

sucursala companiei KURIANY

 

Tel.: + 48 605 431 444,
email:bialystok@hanbud-dachy.pl

 

sucursala companiei TOŁCZE

 

Tel.: +48 601 058 768,
email: biuro@zaprom.pl

 

CLIENTI CU RIDICATĂ

Departamentul de Comenzi

 

Łukasz Jaroszewicz
Tel.: +48 603 811 444
email: biuro@hanbud-dachy.pl
email: l.jaroszewicz@hanbud-dachy.pl

Departamentul de Logistică

 

Małgorzata Czerwińska
Tel.: +48 607 581 444
email: m.czerwinska@hanbud-dachy.pl

 

 

Departamentul de Comenzi

 

Karol Karpiesiuk
Tel.: + 48 697 350 444,
email: k.karpiesiuk@hanbud-dachy.pl

Departamentul de Transporturi

 

Damian Ostapkowicz
Tel.: +48 667 412 444
email: d.ostapkowicz@hanbud-dachy.pl

ASISTENȚI REGIONALI

POLONIA NORD-EST

 

Robert Witkowski
Tel.: + 48 609 278 444,
email: r.witkowski@hanbud-dachy.pl

POLONIA

 

Profiluri pentru finisare uscată
Krzysztof Lewicki
Tel.: +48 695 667 444,
email: k.lewicki@hanbud-dachy.pl

 

 

 

LITUANIA, LETONIA, ESTONIA

 

Kazimierz Balita
Tel.: + 48 667 225 444,
email: k.balita@hanbud-dachy.pl

POLONIA NOR-VEST

 

Jarosław Aleksiejew
Tel.: +48 605 523 444,
email: j.aleksiejew@hanbud-dachy.pl

 

 

 

POLONIA SUD

 

Daniel Nowak
Tel.: + 48 695 338 444,
email: d.nowak@hanbud-dachy.pl

POLONIA SUD

 

Małgorzata Krawczyk
Tel.: + 48 607 092 444,
email: m.krawczyk@hanbud-dachy.pl

 

 

 

Consultați articolele cu indicații

Pe blogul nostru veți găsi multe articole utile cu privire la alegerea unui înveliș de acoperiș, instalarea și întreținerea corespunzătoare a acestuia. Toate textele au fost pregătite de specialiști în domeniul respectiv.

Consultați cataloagele noastre de produse

Cataloagele de produse prezintă acoperișuri, șipci metalice, panouri publicitare și profiluri pentru plăci gips-carton, disponibile în oferta Hanbud.  Toate fișierele sunt disponibile în formatul PDF. Vă invităm să descărcați.

Instrucțiuni de instalare pentru învelișuri de acoperiș și garduri

Datorită instrucțiunilor de instalare pregătite de noi, utilizatorul este capabil să realizeze învelirea unui acoperiș și garduri de unul singur. Toate materialele au fost scrise într-un limbaj simplu, conțin și scheme clare.